Prosinec 2008

Brand Perfumes Fragrances Gifts Wholesale

12. prosince 2008 v 9:54
perfumes


品牌
KOSE 高絲
品名
清肌精潔顏油_臉部卸妝
存貨
規格/說明
330ml 900$1340 產品說明: 徹底卸除防水型彩粧與毛孔內的黑頭粉刺,雙手沾濕也能使用的潔顏油,洗淨後呈現澄澈透明的肌膚, 能迅速融合、溶解彩粧的深層淨化處方除了卸除防水型彩粧與濃粧,更能潔淨含有麥拉淋色素的老舊角質細胞,改善晦暗現象;以及鼻頭﹑下巴局部粗糙現象,使洗淨後肌膚呈現高度透明感。 新添加能迅速與皮脂融合,使之溶解釋出的角栓清淨成分。能俐落清除毛孔深部的皮脂及黑頭粉刺,洗出透明清淨的好膚質。 沾濕的雙手也可使用,能在沐浴時輕鬆進行卸粧,並且沖洗後暢快不黏膩。 添加和漢植物淬取精華。調理成具有高度透明感、光滑淨透的肌膚。 清爽且具效果感的清肌晶特有香氛(草本花香),使用時令人心神舒暢。
銷售類型
Wholesale
Použitá metoda parfém

Tip: osobní kontakt

Parfémy v přímém kontaktu s pokožkou,
Tělesné teplo způsobuje aroma transpirace zahalená, přidá kouzlu.

Tip: malé množství více

Rovnoměrně slabé aroma, podaná Ruoyouruowu zamlžený krásu, uši, uvnitř na loket, koleno mediální kadidlo dobré místo.

Tip tři, poslouchat kadidlo jazyk

Parfémy jazyk a charakter, každý parfém má svůj vlastní jedinečnou chuť. "Poison" Peach Blossom parfémy, sexy, okouzlující, scéna okouzlující, "Dune", přírodní svěží zelené rostliny aroma, foukání dech života, jako byste byli na modré moře a nebe, jako pohlcující; opium "je klasický neutrální aroma, nastavte vypočítavého muže, zralý, zdarma a snadno, a vůni ženy v jednom, tiše vyzařuje láska nikdy nevyblednou.

Tip čtyři: v době, kdy změny

S množstvím parfému a sezónní. Slunečný den, bude parfém nižší, než je teplota dny intenzivní, deštivo nebo vlhké dny, parfémy než konvergence trvalé. Kromě toho, pružina vhodně elegantní průjezd některých chuť, světlý a vrchní osvěžující chuť léta nejlepší, může teplá zima zvolit, silný parfém.

Tip pět: splnění životního prostředí

Parfémy, jako je způsobem může hrát účinek Hongyuntuoyue, a tím i různých prostředí je třeba použít jiný parfém. Práce s parfémem by měla být lehká a elegantní volba silných večeře parfém, nebo shromáždění. Musí mít jasná příčina malé láhve carry parfém, kovové pokovování lahve rtěnky parfémy zapadá do krásné a elegantní módy, křišťálově čirého skla láhev, vhodný pro běžné nošení.

Tip šest: sladké společník sen

Mají uklidňující vůně, jako je květinový uklidnit ducha, růže, pomerančový květ, levandule, jasmín jsou vynikající hypnotický účinek rostlin, jako hlavní surovina pro parfém, kapky dvě nebo tři kapky v chodidlech a nad zápěstí nebo uši a pak jít spát, může se vaše sny více sladké.

Men's Fragrances Perfumes Wholesale

12. prosince 2008 v 9:52
perfumes


品牌
ESCADA
品名
情定夕陽男性香水_男性香水
存貨
規格/說明
100mlv. 1299$2270 產品說明: 2007年來自ESCADA全新推出的限量版香水Sunset Heat情定夕陽,在台灣已經成為香水迷不可錯過的夢幻逸品!而今年ESCADA首次針對年度限量版推出男香,讓喜歡甜香的姊妹們今年也可以幫男友一起添購,讓愛情幸福佳溫!而今年的主打的形象廣告是一對情侶依偎在夕陽下,不過小編比較喜歡這張女生版的,一樣是夕陽,對香版的廣告似乎天都快黑了,而這張則比較明亮,還閃耀著夕陽的餘暉,給人的感覺也較為自然、明亮、愉悅。  清新木質調 Eau de Toilette Spray 前味 南非菩提、柚子、加州檸檬、楊桃 中味 海風、薰衣草、扶桑花、碎綠葉 後味 麝香、浮木、琥珀
銷售類型
Wholesale
Jak používat parfém?

Parfémy by měly být pokropil na jaké části, podle svých potřeb, koníčky a charakteristikami. Obecně platí, že by měl být posypán parfém v tepně bití tepny na krku, za uchem tepny, může srdce, ochromit, podpaží a zápěstí, atd., využít arteriální pulsace, aroma vyjde přirozeně. Parfémy v dolní části těla, těkavých vůní od zdola nahoru, je snadné mít vliv. Jiní, jako sukně parfému kapesník podšívkou, může obdržet stejnou roli. Pomocí parfém na vědomí následující: parfém Nenechte posypeme citlivé na sluneční záření namáhaných částí, jako je obličej, je to proto, že některé z koření v parfému se extrahuje z přírodního rostlinného éterickým olejem, těkavé oleje, některé obsahují manžela furany kumarin přísady fotochemické reakce s slunečnímu záření UVA, tvář zánětu nebo tečkovité skvrny; Nebojte snadno díly parfémy voní velmi chuť míchat s potem do to nepříjemné, peněženky, boty a jiné kožené výrobky parfémy, parfémy obsahuje alkohol dělá kožíšek ztratil přirozený lesk, dva kožené chuť snadno konfliktu s vůní, Nestříkejte parfém perly, zlato a další šperky, protože To bude mít vliv na jeho lesk.

Women's Fragrances Perfumes Wholesale

12. prosince 2008 v 9:51
perfumes


品牌
KOSE 高絲
品名
藥用雪靚白洗顏粉_洗面乳
存貨
規格/說明
100g 690 $ 900 產品說明: 如新雪般質地細緻的白色洗顏粉 使用方法: 請將手部、臉部沾濕後,於手掌心取用約10 元硬幣左右的量,加清水或溫水起泡後洗臉 。
銷售類型
Wholesale
Jak si vybrat parfém?

Parfém je každá žena oblíbené kosmetika, parfémy kvalita klady a zápory identifikace, je obzvláště důležité.

Za prvé, na vědomí, že balíček je kompletní, víčko je pevně bez úniku, čistá chuť, bohaté aroma, osvěžující, nedráždivý zápach alkoholu a jiných nepříjemný zápach; roztok láhev by měla být transparentní a jasné, bez srážek, zákal jev; voňavédlouhou dobu, a stříkací sukně voňavé 7 až 10 dnů, zvolte chuť, ne přímo konspirovat láhev, klesnout 1 až 2 kapky na hřbetu ruky, dokud alkoholu odpaří a pak voní přesnější. Parfémy v ruce po teploty topení, chuť vyjde a skutečné využití stejného, Best Buy parfému večer, ráno a odpoledne, protože náš smysl čichu je nejvíce citlivá, více citlivé ve večerních hodinách, koupě najednou nevyzvednete příliš mnoho, protože vůně parfému více než tři po sobě jdoucí zkoušky, bude to dělat vaše čichové zmatek a nemůže dosáhnout účelu výběru parfému, koupit parfémy, ale také dávat pozor na vaší osobnosti, věku, povolání, koordinace, jako jsou starší ženy, vhodných pro lehkou parfém, temperamentní mladé ženy pro více bohaté opojný parfém.

Wholesale Perfumes Fragrances SkinCares

12. prosince 2008 v 9:38
perfumes

 1. C.Dior EXFOLIATING BODY TONER 100ml SkinCare
 2. Lancome PRIMORDIALE 30ml SkinCare
 3. C.Dior HOUR LIP CARE STICK 3.5g SkinCare
 4. C.Dior DIOR SVELTE PERFECT 200ml SkinCare
 5. Lancome MAQUIDOUCEUR SkinCare
 6. P.Cardin ENIGME EDT SP 60ml men's Fragrances
 7. La Prairie CELLULAR PURIFYING LOTION 250ml SkinCare
 8. La Prairie COMPLEXE CELLULAIRE CONTOUR DES YEUX 15ml SkinCare
 9. C.Dior EQUITE LOTION VIVIFIANTE 200ml SkinCare

品牌
CLINIQUE 倩碧
品名
紫晶卸妝膏_臉部卸妝
存貨
規格/說明
125ml 590 $ 1050 ◆產品說明: 在清除頑固的臉部和眼部化妝的同時,依然保持肌膚的天然滋潤平衡。當在肌膚上按摩時,其絲絨狀軟膏會轉化為絲般的潔面油,拭去臉上的雜質,輕易溶解難洗淨的化妝品甚至蘊含遮光劑的防曬品,令肌膚感覺出奇地柔軟、清新和舒適。創新的轉化配方,糅合溫和的舒緩作用及優質的卸妝效果。幼滑的軟膏溶化成名貴的油份,能輕鬆地塗勻整個臉部;當與水混和後,油份便隨即轉化為輕盈的乳液。沖洗簡易,適合所有類型的肌膚。 ◆使用方法在乾淨且乾燥的掌心按壓適量卸妝膏,均勻塗抹在乾燥的臉部肌膚,用水加以按摩乳化後,在用清水洗淨即可。
銷售類型
Wholesale
Jak udělat vůni poslední celý den?

Spray parfémy je tak trochu jejich vlastní praxi nebo zobrazit vstřícný krok vůči ostatním, tak kdekoliv vyzařuje čistý, atraktivní vůni.

Ale často nosí parfémy má ustaraný, že parfém velmi snadné odpařování potu a vzduch postupně ztráty! Nyní malé tajemství pro každého,

Před dalším stříkací parfému stojí za to vyzkoušet, bude to dělat (a lidé kolem vás) můžete nyní čerstvé a trvalé aromatickou chuť.

Nepoužívejte, aby se zabránilo zápach mýdla vykoupat nebo umýt ruce, protože jeho cílem je - odstranit všechny chuť.

Ať už si třít více vašich parfému, bude chuť kryt, takže pokud chcete trvalé vůni, nejlépe použít stejné parfém značky mýdla koupat.

Skin hydratační umožňuje chuť často odolnější Oh! Noste parfém nejlépe použít, vůně mléko otřete celé tělo nebo použít parfém, který chcete třít krém na základě výběrového řízení navlhčit kůži, aby mohli parfému pevně zamčené, aby se zabránilo, že rychle se vypařuje.

Nebo zkuste parfém třít v dolní části těla. Protože teplo je vždy stoupat, chuť je stejný důvod můžeme dokázat, třít parfém v sukních, koleno zadní straně nebo kotníku, spíše než v krku nebo ramen, můžete nechat vůně vydrží po celý den.