Říjen 2012

Jak zachránit parfém?

8. října 2012 v 16:36
Jak zachránit parfém?

Koření parfém je dobře rozpustný v alkoholu z koření sám o sobě je velmi snadné změnit chuť a barva se změní, pokud nechcete věnovat pozornost uložení, uložení parfém by měl věnovat pozornost následujícím aspektům: parfém od slunečního světla, stane zakalená, chuť se stává špatný parfém musí být umístěny v místnosti chladné a dobře větraném místě, parfémy pro upínání víko, a vyhnout se třese parfém, parfémy zbývající malé množství času, by měly být umístěny v malé lahvičce, nebo pokračovat, aby skleněné koule odvětrání parfémy fullústa kontejneru, a mohou být použity během 2 až 3 měsíce, je vhodné.

Víte o parfém?

8. října 2012 v 16:34
Víte o parfém?

Parfém je téma věčné ženskosti, formování osobnosti styl a vkus funkce jiné kosmetiky nemůže být dosaženo, a proto, jen pochopení základní zdravý rozum, aby právo na nákup a používání parfému parfém.

Performance styl pod jiným vůně, parfémy lze rozdělit do sedmi kategorií. Květiny: elegantní styl, jednoduché nebo složené květinové orientální vůně: mošus, ambra a vzácná květinové výkon tajemství s orientální příchutí, ovocný radost: integrace různých nálady ovocnou výkonnosti; Kusakamelodie: přírodní, čerstvá tráva, mech a bylinky koření výkon zábava, mech vůně: pedicels, kapradina listy a dřevnaté, bylina vůně: mučenka, rozmarýn pro Men parfémy, umělý vůně: syntetická, pro zobrazení moderní smysl.

Podle podílu parfému obsažených esencí, lze rozdělit do pět druhů chutí: obsahující 20% nebo více příchutí, alkohol perzistence až 6 hodin, večeře, taneční a jiné příležitosti, cena je extrémně drahý, parfémy: aroma, obsahující 15% až 20% 14% 15% destilované vody, alkoholu, vůně trvá čtyři hodiny, vhodné pro práci i volný čas, a vyšším cenám; Eau de toilette: 8% až 15% z chutí. 17% až 18% destilované vody, a zbytek na alkoholu, vůně, pro 1 až 2 hodiny, vhodné pro domácí, koupelna s vanou a před spaním použití, cenově dostupné; Kolín nad Rýnem: chuť obsah z 4% na 8%, obvykle jako muž vůně ; parfém činidlo: 1% až 3% z chutí.

Abychom pochopili vůni parfému, jeho vůně, chuť a po indexu chuť chuť pečlivě ochutnat. První Taste stříkal s parfémem 3 - 10 minut těkavých vysoká chuť, aroma spray parfém, 10 - 60 minut aroma, které je parfém rovnoměrně distribuuje se na základní chuť, stříkal s parfémem po chuti ~ po třech hodinách, které zůstávají v slabém aroma na kůži.

Parfémy, dámské druhá vrstva kůže

8. října 2012 v 16:20
Parfémy, dámské druhá vrstva kůže

Viz Van Gogh je "Sunflowers", budete mít oko-lov žluté šok. Poslechněte si Bachův "Ave Maria", budete se vší pravděpodobností dojatý k slzám. Proč? Proč, to je umění! Pokud v této době žena ujít, ve skutečnosti, jste neměli čas vidět jeho hostování hry, ale zase si zpět prudkými stare pohledy, pak vysát sát nos, nastavte vzchopil. Proč? Žádný důvod. To je také umění, umění parfému!

Parfém je ženský druhá kůže, milovat sami sebe, milovat život, ženy jsou více či méně mají několik lahví svého oblíbeného parfému. Nicméně, právo ji používat, aby se klidně ukázat své elegantní ženu v vůně Ruoyouruowu.

Flavors založený na "bodu" parfém v "souladu" Eau "tvář". Nižší koncentrace, širší rozsah nátěru.

Vnitřek lokte a kolena boční aroma elegantní, odolné dvěma zaostřovacími! Rub váš puls je zdravý rozum, pokud vetřete kůži v loketní jamce nebo kolenního straně bude lepší: protože kůže je příliš vysoká teplota, pravidelné aktivity efektivnější vonné. S žilní části na vnitřní straně zápěstí, protože příležitost častý kontakt s věcmi, brzy zmizela, samozřejmě, lepší třít na tepu místní, mají vhodnou ochranu před vnitřní straně lokte a kolena na boku, ne více než dva lepší stránky.

Ear byla naplněna vůní na zadní straně krku bude Ruoyouruowu vědět, jak ovládat dávkování je nejúčinnější způsob lupiči.

Nicméně, aroma procesu je zdola nahoru. Chcete trvající by bylo obtížné. Pase parfém síla dělící čáry. V pase je šíření mlhavé elegantní aroma části. Nicméně, současně má se za to, nakreslit dělící čáru aroma. Například, jíst nebo navštívit něčí dům, musí parfémy být více než je obvyklé leštěných dole, který byl zdravý rozum. Rub krku, ucho u teplého vzduchu směrem nahoru drift, bude vůně sledovat a vzroste na měkké a nebude ostrá vůně, vetřete na místě je o něco nižší než v pase.

Přeplněný nebo stísněných prostorách, třít houpací části, například nohy, kotníku, uvnitř sukni ...

Ačkoli nemnoho lidí nosí parfém na punčochy, ale dát před použitím sprinklery sprej jet, je překvapivě slabá dech, a dlouhotrvající aroma. Je méně pravděpodobné, že zmizí, než aroma třít kůži.

Muž miloval cítit vůni z vlasů, znovu prstů! Přibližně 80% mužů považuje případ.

Neotírejte v slunci na parfémy, alkohol, bude expozice opustí skvrny na kůži, pokud opravdu chcete vychutnat vůni a volitelně nealkoholické vůně sprchový gel koupání na slunci. Při použití k určitému druhu chuti, budete nevědomky šířit, než kdy jindy. Vhodné koncentrace paže, ostatní mohou cítit nádhernou vůni. Nelze určit, zda jsou malované příliš mnoho, požádejte přítele, aby pomohl.

Obecně lepší kvalita parfémy mohou být uloženy po dobu 3-5 let. Vyhněte se vystavení slunečnímu záření, v chladném, suchém místě. Mohou být uchovávány v chladničce, ale pouze eau de toilette. Chuť není příliš studené nebo přehřátí ovlivní chuť. Pokud je zbývající malý parfém, barva, zákal, a přidat nějaký etanolu ředění.