Parfémy, dámské druhá vrstva kůže

8. října 2012 v 16:20
Parfémy, dámské druhá vrstva kůže

Viz Van Gogh je "Sunflowers", budete mít oko-lov žluté šok. Poslechněte si Bachův "Ave Maria", budete se vší pravděpodobností dojatý k slzám. Proč? Proč, to je umění! Pokud v této době žena ujít, ve skutečnosti, jste neměli čas vidět jeho hostování hry, ale zase si zpět prudkými stare pohledy, pak vysát sát nos, nastavte vzchopil. Proč? Žádný důvod. To je také umění, umění parfému!

Parfém je ženský druhá kůže, milovat sami sebe, milovat život, ženy jsou více či méně mají několik lahví svého oblíbeného parfému. Nicméně, právo ji používat, aby se klidně ukázat své elegantní ženu v vůně Ruoyouruowu.

Flavors založený na "bodu" parfém v "souladu" Eau "tvář". Nižší koncentrace, širší rozsah nátěru.

Vnitřek lokte a kolena boční aroma elegantní, odolné dvěma zaostřovacími! Rub váš puls je zdravý rozum, pokud vetřete kůži v loketní jamce nebo kolenního straně bude lepší: protože kůže je příliš vysoká teplota, pravidelné aktivity efektivnější vonné. S žilní části na vnitřní straně zápěstí, protože příležitost častý kontakt s věcmi, brzy zmizela, samozřejmě, lepší třít na tepu místní, mají vhodnou ochranu před vnitřní straně lokte a kolena na boku, ne více než dva lepší stránky.

Ear byla naplněna vůní na zadní straně krku bude Ruoyouruowu vědět, jak ovládat dávkování je nejúčinnější způsob lupiči.

Nicméně, aroma procesu je zdola nahoru. Chcete trvající by bylo obtížné. Pase parfém síla dělící čáry. V pase je šíření mlhavé elegantní aroma části. Nicméně, současně má se za to, nakreslit dělící čáru aroma. Například, jíst nebo navštívit něčí dům, musí parfémy být více než je obvyklé leštěných dole, který byl zdravý rozum. Rub krku, ucho u teplého vzduchu směrem nahoru drift, bude vůně sledovat a vzroste na měkké a nebude ostrá vůně, vetřete na místě je o něco nižší než v pase.

Přeplněný nebo stísněných prostorách, třít houpací části, například nohy, kotníku, uvnitř sukni ...

Ačkoli nemnoho lidí nosí parfém na punčochy, ale dát před použitím sprinklery sprej jet, je překvapivě slabá dech, a dlouhotrvající aroma. Je méně pravděpodobné, že zmizí, než aroma třít kůži.

Muž miloval cítit vůni z vlasů, znovu prstů! Přibližně 80% mužů považuje případ.

Neotírejte v slunci na parfémy, alkohol, bude expozice opustí skvrny na kůži, pokud opravdu chcete vychutnat vůni a volitelně nealkoholické vůně sprchový gel koupání na slunci. Při použití k určitému druhu chuti, budete nevědomky šířit, než kdy jindy. Vhodné koncentrace paže, ostatní mohou cítit nádhernou vůni. Nelze určit, zda jsou malované příliš mnoho, požádejte přítele, aby pomohl.

Obecně lepší kvalita parfémy mohou být uloženy po dobu 3-5 let. Vyhněte se vystavení slunečnímu záření, v chladném, suchém místě. Mohou být uchovávány v chladničce, ale pouze eau de toilette. Chuť není příliš studené nebo přehřátí ovlivní chuť. Pokud je zbývající malý parfém, barva, zákal, a přidat nějaký etanolu ředění.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama