Víte o parfém?

8. října 2012 v 16:34
Víte o parfém?

Parfém je téma věčné ženskosti, formování osobnosti styl a vkus funkce jiné kosmetiky nemůže být dosaženo, a proto, jen pochopení základní zdravý rozum, aby právo na nákup a používání parfému parfém.

Performance styl pod jiným vůně, parfémy lze rozdělit do sedmi kategorií. Květiny: elegantní styl, jednoduché nebo složené květinové orientální vůně: mošus, ambra a vzácná květinové výkon tajemství s orientální příchutí, ovocný radost: integrace různých nálady ovocnou výkonnosti; Kusakamelodie: přírodní, čerstvá tráva, mech a bylinky koření výkon zábava, mech vůně: pedicels, kapradina listy a dřevnaté, bylina vůně: mučenka, rozmarýn pro Men parfémy, umělý vůně: syntetická, pro zobrazení moderní smysl.

Podle podílu parfému obsažených esencí, lze rozdělit do pět druhů chutí: obsahující 20% nebo více příchutí, alkohol perzistence až 6 hodin, večeře, taneční a jiné příležitosti, cena je extrémně drahý, parfémy: aroma, obsahující 15% až 20% 14% 15% destilované vody, alkoholu, vůně trvá čtyři hodiny, vhodné pro práci i volný čas, a vyšším cenám; Eau de toilette: 8% až 15% z chutí. 17% až 18% destilované vody, a zbytek na alkoholu, vůně, pro 1 až 2 hodiny, vhodné pro domácí, koupelna s vanou a před spaním použití, cenově dostupné; Kolín nad Rýnem: chuť obsah z 4% na 8%, obvykle jako muž vůně ; parfém činidlo: 1% až 3% z chutí.

Abychom pochopili vůni parfému, jeho vůně, chuť a po indexu chuť chuť pečlivě ochutnat. První Taste stříkal s parfémem 3 - 10 minut těkavých vysoká chuť, aroma spray parfém, 10 - 60 minut aroma, které je parfém rovnoměrně distribuuje se na základní chuť, stříkal s parfémem po chuti ~ po třech hodinách, které zůstávají v slabém aroma na kůži.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama